اخیرا با خودم درگیرم ، هرچی فکر میکنم میبینم هیچ چیزم از خودم نیست ، هی شخصیت اینو و اون رو کپی کردم و تو خودم جا دادم ، الان احساس میکنم فول شده ، دیگه جایی واسه شخصیتای دیگه نداره ، 

پس به این نتیجه رسیدم ریستارت لازمه ، 

ریستارت افکارم ، شخصیتم .

و      .

و .

و     .

من واقعا به این تغییر نیازمندم

روزام تکراریه مثل این که یه سریال رو بار ها و بار ها ببینی و بفهمی توی فلان ساعت چه اتفاقی میافته و به امید ایجاد تغییرات حتی اندک

البته خیلی وقته روی این استراتژی جدیدم دارم  کار میکنم ، که حالا تکمیل شده ، که حالا همه میتونن چهره ی واقعی من رو ببینن  .

قسمتی از این شخصیت جدید که شامل اینا میشه .

- ورزش کنم و تحرک داشته باشم 

- بیشتر مطالعه کنم

- سعی کنم بیشتر هیپ هاپی باشم و افکارم رو هیپ هاپی کنم

- تصمیم دارم کمتر توی دنیای مجازی بچرخم ، دوستای واقعی پیدا کنم  واقعا الان احساس کمبود دارم ، دوس دارم یکی بهم تلفن کنه ، حالمو بپرسه ، بگه وقت داری بریم دور دور ، یا مثلا این چیزا.

هرچند من توی دنیای مجازی چیزایی رو کشف کردم و دوستای پیدا کردم که هیچوقت لنگشون پیدا نمیشه

و.چندین نکته ی دیگه 

کلا همونطوری که قبلا بودم یه شخصیت کاملا هیپ هاپی اما این بار کمی وسیع تر  ، 

که کم کم با من بیشتر آشنا میشین چشمک

البته اینو بار ها به خودم گفتم

که 

امکان داره همه مسخره ت کنن ؛ کمن اونایی که تورو تشویقت کنن" علی اوج - پازل

چون همیشه من راهی رو خواستم برم و واسه کسی توضیح دادم که میخوام این کارو بکنم به بازی گرفته 

بی توجهی کردن ، و خندیدن بهم ، اما من ایمان دارم به خودم و همین کافیه ، این بارم میدونم که میتونم این تغییر بزرگ رو توی زندگیم  ایجاد کنم.

زندگی بدونه تغییر خود باختنه

وبگاه شخصی صدرا مومنی ، ,  ,رو ,کنم ,تغییر ,توی ,هیپ هاپی ,بار ها ,    ,، که ,الان احساسمنبع

1460 روز نبود

1396

ممرضا

مار نباشیم

گم

نميدونم چرا

جلوتر

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

fun خدمات ویزای الکترونیک یک چیزی......؟ عسل رمانکده با نویسندگی فاطمه وطن پرست خرید اینترنتی پوستر دیواری حرفه ای آموزش سئو azarmahar مواد شیمیایی آژانس هواپیمایی معروف تراول دلایل محبوبیت رینگ لایت ها چیست؟