من فکر میکردم بزرگ شم زندگی خوب میشه و گذشته رو فراموش میکنم .

ولی الان همه چی رو سرم خراب شده ،

ادمای دو رنگ افکار و هدفای بی رنگ حرفای مفت من یه نقاش میخوام

، که به زندگیم رنگ بپاشه ! به بومه سیاه سفیدم رنگ و لحاب بده ، هرچی میرم جلوتر گم تر از قبل میشم و راه برگشتو نمیخوام ،

من ادمای دو رنگو نمیخوام من زندگی رنگارنگ تو قصه هارو میخوام ،

سعی میکنم از سرزنش ها و حرفای مفت دوری کنم .

ولی بیشتر رو مخم رژه میرن ، نه پشتوانه ای دارم برای پرواز ،و نه همراهی و نه هدفی . گم گم گم . گم شدم تو راه زندگیم !

یه طوفان عجیب میاد و درختا میلرزن ، و از ترس اب میشم با هر رعد و برق

. خیلی وقته تو بیشه ی زندگی گم شدم ، تو خودم گم شدم میزنم اونور نفهمم چی میگذره ولی میفهمم . من میخوام نفهم باشم ، ولی نمیشه میبینم ، حس میکنم ، درک میکنم کاش میتونستم خوبیارو ببینم و حس کنم . من اهله پیشرفت و پروازم ولی چجوری ؟ الان که رفتم لبه پرتگاه و میخوام دوتا بالمو باز کنم و بپرم و تعادلمو حفظ کنم . نمیدونم چطور. از افتادن ترس ندارم ، از تمسخر لاشخورای دورم میترسم . من رهایی و آرامشو رو میخوام نه افکار پیچیده و گم .

من محبت نمیخوام من درک میخوام . باید ترس رو بترسونم و پیشرفت کنم ، ولی نمیدونم باید چیکار کنم. قبول دارم تو خیلی چیزا زیاد روی کردم . الان گم شدم .نمیدونم چیکار کنم .

#گم گنگ تر از همیشه

وبگاه شخصی صدرا مومنی ، ,گم ,کنم ,  ,ولی ,میخوام ,گم شدم ,گم گم ,ادمای دو ,، ولی ,چیکار کنممنبع

1460 روز نبود

1396

ممرضا

مار نباشیم

گم

نميدونم چرا

جلوتر

مشخصات

آخرین جستجو ها

مجله حیوانات خانگی فارسی پت موفقیت logo design foroshzaferan ماه جان فروشگاه معرفی اجناس نحوه مهاجرت به ترکیه برای تحصیل پرینازچت|چت پریناز|پرینازچت فارس|ادرس همیشگی پریناز چت معرفی گوشی و تبلت های اسکالر دانلود آهنگ های غمگین ،احساسی و عاشقانه